Centrum Innowacji i Transferu Technologii: Badać, tworzyć, skomercjalizować

rozeznanie cenowe dotyczące wykonania i dostawy materiałów dla uczestników spotkania brokerskiego
01-07-2014

Szanowni Państwo,

Niniejsze rozeznanie cenowe nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy z dnia 29.01.2004 r. – Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.) i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC.

 

Rozeznanie jest prowadzone w celu zbadania ofert rynku, oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania się do przeprowadzenia postępowania przetargowego, którego przedmiotem będzie wykonanie i dostawy materiałów dla uczestników spotkania brokerskiego.

Zamówienie będące konsekwencją niniejszego zapytania będzie realizowane w ramach projektu "RIM WiM – Regionalna Inwestycja w Młodych Naukowców Warmii i Mazur – wzrost potencjału wdrożeniowego wyników prac B+R doktorantów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Rozeznanie cenowe rynku

W postępowaniu o udzielenie zamówienia na wykonanie i dostawę materiałów dla uczestników spotkania brokerskiego, realizowanym w ramach projektu "RIM WiM – Regionalna Inwestycja w Młodych Naukowców Warmii i Mazur – wzrost potencjału wdrożeniowego wyników prac B+R doktorantów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Zamawiający – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, planuje udzielenie zamówienia na: wykonanie i dostawę poniżej opisanych przedmiotów o podanych w tabeli parametrach i w podanych ilościach.

 

W ramach rozeznania cenowego rynku oraz w celu oszacowania wartości zamówienia zamawiający zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji ceny oferowanej w poniższym zakresie:

 

Lp.

Nazwa przedmiotu

Opis przedmiotu

1.

Długopis ekologiczny

45 szt.

Długopis ekologiczny wykonany z drewna z metalowymi wykroczeniami. Długopis umieszczony w papierowym etui.
Wymiary orientacyjne: 15,4 x 2,7 x 0,9 cm

Wkład długopisu: niebieski,  cienko piszący.

grawer dwustronny na długopisie wg. wskazań i materiałów przekazanych przez Zamawiającego (wg.systemu identyfikacji wizualnej projektu, zawierający logotypy EU)

 

2.

Notes z surowców wtórnych

45 szt.

Papier pochodzący z recyklingu z nadrukiem wg. wskazań i materiałów przekazanych przez Zamawiającego (wg. systemu identyfikacji wizualnej projektu, zawierający logotypy EU)

Format A4, 50 kartek

3.

Clip board- teczka zamykana z klipem na dokumenty

45 szt.

 

Projekt graficzny: indywidualny/cmyk – wg wskazań i materiałów przekazanych przez Zamawiającego Projekt (wg.systemu identyfikacji wizualnej projektu, zawierający logotypy EU)

Parametry:

wysokiej jakości tektura o grubości 2 mm 

tektura na zewnątrz kaszerowana i foliowana (kolor 4+0)

wewnątrz wklejka jednobarwna (biała)

mechanizm klip 120 mm  

grzbiet o szerokości 15 mm  

na notes o formacie A4, 50 kartek

 

4.

Wizytownik

45 szt.

Wizytownik ze stali nierdzewnej  i skóry ekologicznej z miejscem na grawer. Grawer o orientacyjnych  wymiarach: 5 cm x 1,5 cm (dostosowany do możliwego obszaru zadruku)

Zamknięcie magnetyczne, otwierany w poziomie lub pionie

Wymiary orientacyjne:

Wysokość: 9,6 cm

Szerokość: 6 cm

Głębokość: 1,6 cm

Środek: aksamit/inny materiał

5.

Pendrive

30 szt.

Przenośna pamięć masowa w postaci pendrive o pojemności: 16 GB

Obudowa: aluminiowa lub stop cynku

Grawer laserowy, dostosowany do max obszaru zadruku, nie mniejszy niż 1,5 cm x 2,5 cm

Orientacyjne wymiary: 45 mm × 15 mm × 6 mm

Kompatybilność z systemem operacyjnym: Windows 2000/XP/2003/Vista/7, Mac OS X i wyżej.

 

Podmioty zainteresowane zachęcamy do przesłania wypełnionego formularza w terminie do 08/07/2014 r., w formie pisemnej, na adres poczty elektronicznej ewa.klos@uwm.edu.pl  lub dostarczenia osobiście, do siedziby Centrum Innowacji i Transferu Technologii (ul. Prawocheńskiego 9, Korotwo-Olsztyn, budynek Centrum Edukacji Technologicznej - Stara Kotłownia)

Formularz rozeznania cenowego do pobrania