Rynki zagraniczne

NA CZYM POLEGA USŁUGA?

Centrum Innowacji i Transferu Technologii jest od ponad 10 lat członkiem sieci Enterprise Europe Network (EEN) – największej na świecie sieci wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) o ambicjach międzynarodowych. Łącząc międzynarodowe doświadczenie biznesowe oraz wiedzę na temat rynków lokalnych, świadczymy usługi związane z wychodzeniem przedsiębiorstw na rynki zagraniczne:

  1. Sieć zarządza największą w Europie bazą ofert biznesowych i technologicznych. Korzystając z profili umieszczonych w bazie, możemy pomóc Wam ukształtować międzynarodowe partnerstwa z doskonałym potencjałem wzrostu lub dzięki znalezieniu odpowiedniej technologii – podnieść efektywność pracy i poziom innowacyjności w Waszej firmie.
  2. Sieć organizuje 70.000 międzynarodowych spotkań biznesowych rocznie. Wydarzenia te obejmują spotkania brokerskie (B2B), gdzie MŚP mogą spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi przy okazji dużych targów branżowych, a także misje gospodarcze czyli ukierunkowane spotkania międzynarodowe z wybranymi firmami.

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

O tę usługę mogą wnioskować małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne z województwa warmińsko-mazurskiego, które działają lub planują działać międzynarodowo.

 

JAKI JEST POZIOM DOFINANSOWANIA?

Usługa finansowana jest w 100% ze środków projektu Enterprise Europe Network East Poland. Firma korzystająca z tej usługi nie ponosi żadnych kosztów.

 

JAKIE JEST KRYTERIUM WYBORU?

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które pasują do opisu dwa zdania wyżej. W razie zainteresowania, wystarczy wysłać e-mail na adres een-olsztyn@uwm.edu.pl

 

 

CIiTT jest członkiem międzynarodowej sieci Enterprise Europe Network, którą tworzy prawie 600 organizacji, wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa w nabywaniu i sprzedaży nowych technologii, produktów i usług na arenie międzynarodowej.

Ministerstwo rozwoju

Posiadamy akredytację Ministerstwa Rozwoju

w ramach usług doradczych w zakresie innowacji